Made in Italy

Baza e hirit e karriges së veshur dhe pëlhura ose lëkura e sediljeve - Bardella

 • Made in Italy
 • Kod: BARDELLA5
lek 36.153,13
Masat L 47 x P 57 x H 90 cm H sedilje 47 cm
Koha e dërgimit 30 ditë pune
Materiali i ulëses Pëlhurë palme 100% poliestër - 100% kadife poliester, rezistente ndaj ujit - lëkurë
Materiali i strukturës dru hiri me fije lisi me nyje

Karrige e veshur me susta me dizajn modern me bazë druri hiri dhe sedilje prej lëkure ose pëlhure; i punuar me dorë në Itali.

Gjithnjë e më shumë në shtëpitë e sotme, zona e ndenjes, kuzhina dhe dhoma e ngrënies bashkohen në një hapësirë të vetme dhe të madhe. Për këtë arsye, karriget e ngrënies nuk duhet të kenë më thjesht një karakter funksional, por gjithashtu duhet të kenë një vlerë estetike dhe të përputhen në mënyrë harmonike me pjesën tjetër të orendive.

Bardella është prodhuar në Itali me një bazë hiri të lisit me nyje, vend i veshur me tapiceri i mbuluar me pëlhurë, kadife ose lëkurë.
Falë linjave të tij sinustive, të thjeshta dhe të stilizuara, është i përshtatshëm për çdo lloj mobilje.
Në dispozicion me mbulesa të ndryshme vendesh:
 • vend në pëlhurë kadifeje V13;
 • sedilje në pëlhurë prej kadifeje grafit V7;
 • sedilje e zezë prej pëlhure V8 prej kadifeje;
 • vend në pëlhurë kadifeje vizon V15;
 • pëlhurë vendesh Palma PA7 grafit;
 • pëlhurë sedilje litar Palma PA13;
 • pëlhurë sedilje vizon Palma PA15;
 • sedilje në pëlhurë të trajtuar me nxehtësi Palma PA57;
 • sedilje lëkure premium P401 e bardhë;
 • sedilje lëkure premium litar P408;
 • ulës prej lëkure premium grafit P424.
Të gjitha pëlhurat e përdorura janë të këndshme në prekje dhe i mbajnë ngjyrat të pandryshuara me kalimin e kohës.
Për pastrim mos përdorni alkool ose produkte gërryese dhe / ose gërryese. Ne rekomandojmë përdorimin vetëm të produkteve neutrale.

Duke qenë një artikull i bërë tërësisht në Itali nga mjeshtrit e aftë; ofron mundësi të bollshme për personalizim në lidhje me llojin e veshjes dhe strukturën. Një mostër e madhe e pëlhurave, lëkurave, eko-lëkurave dhe përfundimeve të drurit për të zgjedhur është në dispozicion. Për të marrë këshilla të personalizuara dhe / ose citate, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni informacion".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në