Made in Italy

6 Dritat Llambadar qelqi venecian i punuar me dorë, prodhuar në Itali - Margherita

  • Made in Italy
  • Kod: MARGHERITA1
lek 342.845,21 lek 428.556,50 -20%
Material Qelqi dhe metali
Koha e dërgimit 5/6 javë pune
Gjatësia (cm) 102
Thellësia (cm) 102
Lartësia (cm) 72

Llambadar qelqi Venecia i punuar me dorë në kristal dhe qelibar, me cilësi të lartë.

Llambadar elegant dhe i rafinuar me një dizajn klasik të punuar me dorë në Itali në gotë me ngjyrë të Venecias me përfundim kristali dhe qelibari me detaje në metal të artë me shkëlqim . Linjat tradicionale që evoluojnë për t'i dhënë jetë një stili të gjithanshëm , gjithashtu të përshtatshëm për hapësira të mëdha me orendi moderne në të cilat luhen me kontraste për një ndriçim unik dhe ekskluziv . Eleganca e saj rigoroze shënohet nga ekuilibri dhe simetria , elemente që i japin estetikës së llambadarit personalitetin e saj imponues dhe vlerën e tij të lartë. Dizajni pasurohet nga forma e pashembullt e krahëve të modeluar gjatë përpunimit të gotës së fryrë për një rezultat krijues dhe magjepsës .

Secili element që përbën këto zgjidhje të mrekullueshme mobilimi bëhet individualisht dhe vjen nga duart e mjeshtrit ekspertë të sektorit , të cilët falë një njohurie të thellë të traditës venecianepërpunimin e qelqit sjellin në jetë vepra arti të vërteta të pajisura me shpirt dhe një personalitet që lejon ata që i trillojnë ato, ata që i bëjnë ata dhe ata që i përdorin ato për të krijuar një ngjashmëri personale dhe aftësie, duke u ndjerë kështu të ndjeshëm me ta. I gjithë procesi i prodhimit zhvillohet në Venecia , zemra rrahje e traditës së prodhimit të qelqit, duke i kushtuar vëmendje të veçantë detajeve dhe duke respektuar teknikat antike me dëshirën që modernja të projektojë veten drejt së ardhmes. Në këtë mënyrë, lindin ide autentike dhe efikase të ndriçimit që riprodhojnë dizajne klasike të rishikuara në një çelës bashkëkohor për një rezultat ekskluziv dhe avangardë .

Llambë (nuk përfshihet) : 6 x MAX 42W E14

NB : llambadari është i disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme dhe duke qenë i punuar me dorë, është plotësisht i përshtatshëm edhe në formë dhe madhësi.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vlerësim duke përdorur formularin "Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë