Made in Italy

Artizanat 8 Llambadar Dritash në Xham të Venecias, Prodhuar në Itali - Margherita

  • Made in Italy
  • Kod: MARGHERITA2
lek 405.629,03 lek 507.036,29 -20%
Material Qelqi dhe metali
Koha e dërgimit 5/6 javë pune
Gjatësia (cm) 102
Thellësia (cm) 102
Lartësia (cm) 72

8 llambadar dritash me xham venecian me ngjyra, i punuar me dorë në Itali.

Llambadar klasik i rafinuar i bërë nga xhami me ngjyra të punuar me dorë në Venecia me detaje metalike në krom të lëmuar . Nga takimi midis traditës dhe inovacionit, lindi një pjesë e mobiljeve me një estetikë unike që mishëron gjithë elegancën e linjave klasike tipike të një stili antik të rishikuar në një çelës bashkëkohor për t'i dhënë jetë ndriçimit ekstravagant. Ideale për t’i dhënë dritë hapësirave të mëdha në shtëpi, ky llambadar shquhet për estetikën e tij futuristike falë përfundimit të mrekullueshëm të bardhë të qumështit që mbulon të gjithë strukturën. Për të pasuruar modelin dhe për të rritur vlerën e tij është forma e pashembullt e krahëve të modeluar gjatë përpunimit të gotës së fryrë për një rezultat krijues dhe magjepsës .

Një prodhim 100% Made in Italy që i ka rrënjët në traditën autentike të Venecias , një qytet me një histori të fortë prej dhjetë vjetësh dhe një burim frymëzimi për përpunimin e qelqit . Secili element, i punuar mirë nga ekspertë të artizanëve të aftë në sektor , tregon për teknikat antike të paraqitura ndër vite që kanë sjellë thelbin e vërtetë të qelqit në këtë ditë, duke treguar përmes dritës vlerat e përvojës , vërtetësisë dhe prirjes për bukurinë . Impulsi për të ofruar zgjidhje arredimi që respektojnë traditën ndërthuret me dëshirën për të krijuar diçka inovative për të ofruar pajisje klasike të kompletuara me teknologji të përparuar për të furnizuar me stil dhomat tuaja, duke kujtuar të kaluarën. Ajo që ka lindur është një propozim mobilimi që duket se është falsifikuar nga drita, i projektuar për të dekoruar ambiente bashkëkohore me të gjithë klasën dhe elegancën me të cilën ndriçoi sallat e mëdha të ndërtesave antike .

Llambë (nuk përfshihet) : 8 x MAX 42W E14

NB : llambadari është i disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme dhe duke qenë i punuar me dorë, është plotësisht i përshtatshëm edhe në formë dhe madhësi.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vlerësim duke përdorur formularin "Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë