Abaca Garden Lounge e kompletuar me jastëkë - Raziel

 • Kod: RAZIEL
lek 328.157,99 lek 468.797,12 -30%
Material Abaca
Koha e dërgimit 1 jave pune
Materiali i ulëses Pëlhurë kundër ujit

Komplet kopesht në abaca me jastëkë të përfshirë.

Salla e jashtme e ndenjes e përbërë nga kolltuk , divan 2-vendësh , divan 3-vendësh, tavolinë kafeje dhe pouf me fibër natyrale abaca me jastëkë të përfshirëdekorimin standard " Ecrù ".

Salla e ndenjes i përket një koleksioni të tërë dhe të endura rigorozisht me dorë nga fibra natyrale abaca , me një kornizë solide prej druri dhe polirattan. I karakterizuar nga linja të drejta dhe thelbësore, ai përshtatet në mënyrë diskrete në çdo dhomë të shtëpisë.
Produktet e këtij koleksioni janë të përshtatshme për mobilimin e hapësirave të jashtme të mbrojtura si veranda, ballkone, tarraca, veranda dhe belveder, ambiente gjallëruese me ngrohtësi dhe stil unik.

Përmasat e kolltukut : L 78 x D 80 x H 72 / 82 me jastëk.

Masat e divanit :
 • 2 vende : L 138 x D 80 x H 72 / 82 me jastëk;
 • 3 vende : L 178 x D 80 x H 72 / 82 me jastëk.
Masat e tavolinës : L 90 x D 60 x H 35.

Masat e pofit : L 45 x D 45 x H 36 / 46 me jastëk.

Përfundimi i jastëkëve : Ecru.

Mirëmbajtja :
Për pastrimin korrekt të fibrës natyrale të abacës, rekomandojmë përdorimin e leckave me mikrofibër, detergjentë neutralë dhe ujë të ngrohtë.
Ne sugjerojmë që pëlhura e jastëkut të lahet vetëm e thatë ose me dorë në temperaturë të ulët për të shmangur tkurrjen dhe ruajtjen e karakteristikave të saj.

NB : Tapiceri i jastëkëve është i disponueshëm në përfundime dhe materiale të tjera sipas kërkesës. Jastëkët dekorativë janë të përjashtuar.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë të personalizuar duke plotësuar formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në