Made in Italy

Aksesorë për Ruajtjen e Hapësirës për Vegla Kuzhine në Mermer, Dru dhe Çelik - Astoria

  • Made in Italy
  • Kod: ASTORIA
Lekë 84,130 Lekë 105,162 -20%
Material Mermer i bardhë Carrara, mermer i kuq Verona, çelik inox 316, dru hiri.
Koha e dërgimit 7 ditë pune
Peshë 5 kg
Gjatësia (cm) 14.5 cm
Lartësia (cm) 30 cm

Përbërja e kullës së aksesorëve të kuzhinës në mermer, dru dhe çelik me cilësi të lartë prodhuar në Itali.

Përbërja e kullës ndahet në:
  • 1 kapak brezi
  • 2 kontejnerë
  • 1 kallaj hamburger
  • 1 tenderues mishi
Ky shërbim i aksesorëve të kuzhinës përfaqëson një grup objektesh funksionale për përgatitjen e ushqimit. Në fakt trajtohet në sipërfaqe me produkte specifike për ta bërë atë të përshtatshëm për kontakt me ushqimin, në mënyrë që veprimi i gatimit të bëhet një moment kënaqësie dhe përvojë e ndërgjegjshme.

Dizajni i saj unik dhe i paimitueshëm është forca e tij e vërtetë: duke e prishur atë, ju merrni mjete dhe pajisje të ndryshme të krijuara për të përmirësuar zakonet e përditshme në kuzhinën e banimit, në emër të qëndrueshmërisë dhe shmangies së mbeturinave, në favor të eksperimenteve të kuzhinës dhe të traditës.

Shërbimi përbëhet nga pajisje për rifling , karakteristikë sipërfaqësore e tapës prej druri , për realizimin e pjatave tipike italiane dhe mjeteve të brendshme të dobishme për të bërë përgatitjet më të zakonshme të ushqimit.
Materialet luajnë një rol të rëndësishëm në cilësinë dhe modelimin e produkteve: kapaku i rigagnocchi hirit druri trajtohet me vaj të ngrënshëm; ena në mermer të bardhë Carrara dhe çekiçi i mishit në gur ranor janë të lëmuar dhe të lëmuar, së fundi elementët strukturorë janë bërë prej çeliku inox rezistent të lëmuar dhe saten 316.

Mermeri dhe druri, si dhe guri, janë materiale natyrore të punuara me dorë, të karakterizuara nga venat dhe nyjet që e bëjnë secilën pjesë pak më ndryshe nga njëra-tjetra, prandaj secili artikull ka hije unike dhe ekskluzive të prodhuara plotësisht në Itali.

Mirëmbajtja e produktit: Pastroni me një leckë të butë dhe të lagur, nëse është e nevojshme përdorni 100% sapun natyror Marsilia të holluar në ujë, thajeni plotësisht. Mos lani në pjatalarëse dhe mos e vendosni në frigorifer.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro