Made in Italy

Banak me shirita me xham vezullimi prodhuar në Itali, luksoze - Kalkuta

  • Made in Italy
  • Kod: CALCUTTA
Lekë 2,432,402 Lekë 2,702,669 -10%
Material druri, qelqi, pëlhura, pasqyra, metali
Koha e dërgimit 6/8 javë pune
Gjatësia (cm) 240
Thellësia (cm) 60
Lartësia (cm) 110

Banak modern bar në Itali me majë xhami me shkëlqim, me cilësi të lartë.

Banak me shufra prodhuar tërësisht në Itali me majë xhami me shkëlqim, strukturë e bërë nga panele të papërshkueshëm nga uji në pëlhurë akrilike që mund të lahet në fund të mbushur me tegela dhe bazë metali me fund të lëmuar bronzi . Eleganca dhe klasi janë tiparet kryesore të këtij aksesori të mrekullueshëm të arredimit me një stil ekskluziv, ideal për hapësira kontraktuale por edhe për zona shtëpiake të dedikuara krijimit të një lokali të vogël dhe intim. Ngjyrat dhe teksturat përzihen në mënyrë të përsosur me njëra-tjetrën për një rezultat unik të aftë për të tërhequr çdo vëmendje falë personalitetit të tij të fortë të rafinuar dhe karakterit të tij imponues. Punimi 100% Prodhuar në Itali dhe përdorimi i lëndëve të para cilësore i japin jetë një banaku të fortë dhe të fortë , ideal për ata që duan të pajisin dhomat e tyre me personalitet pa lënë pas dore aspektin e funksionalitetit, një element themelor për një plotësim kaq të bukur dhe sa elegante aq edhe efikase dhe rezistente me kalimin e kohës .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro