Made in Italy

Bimë zbukuruese në pleksiglas në disa ngjyra, H 102 cm, Braies

  • Made in Italy
  • Kod: BRAIES
lek 22.026,17 lek 25.913,14 -15%
Material PMMA
Masat L 40 x P 40 x H 102 cm
Koha e dërgimit 7 ditë pune

Bimë dekorative e projektuar e bërë nga pleksiglas, e disponueshme në ngjyra të ndryshme.

Element dekorativ në formën e një kaktusi, i bërë nga 100% pleksiglas nga polimeri i virgjër. Objekt i dizajnuar për të ringjallur dhe dekoruar shtëpinë me stil dhe fantazi. E përkryer nëse kombinohet me silueta të tjera kaktusesh, për të rikrijuar një kopsht artificial të vogël.

Karakteristikat fiziko-teknike të plexiglass (izolues i shokut, jo-deformues, i pandryshueshëm, izolues i nxehtësisë) e bëjnë produktin të përshtatshëm si në shtëpi ashtu edhe jashtë saj. Shkëlqimi dhe shkëlqimi mbeten konstante dhe të pandryshuara me kalimin e kohës. Pleksiglasi polima e virgjër PMMA e përdorur është jo toksike, hipoallergjike, pa erë dhe antibakteriale. 100% e riciklueshme.
Në përputhje me UNI EN 71-3: 200.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në