Made in Italy

Bofoni i dhomës së ndenjes në Mdf gri me këllëf lisi Prodhuar në Itali - Giuditte

  • Made in Italy
  • Kod: GIUDITTE
Lekë 525,471 Lekë 583,857 -10%
çmimi i mëparshëm: Lekë 583,857
Material Mdf dhe dru
Koha e dërgimit 7/8 javë pune
Gjatësia (cm) 300
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 75

Bufe moderne në MDF me llak mat Prodhuar në Itali.

Bofoni i dhomës së ndenjes me strukturë MDF me llak mat i përbërë nga 2 dyer me varëse dhe 2 dyer sirtarësh që garantojnë funksionalitet dhe prakticitet të madh. Përfshihet vitrina e lisit dhe bazamenti me llak mat gri të çelur me futje lisi. Ky produkt karakterizohet nga shija dhe dizajni falë përfundimeve të tij elegante dhe të rafinuara dhe dekorimit të gdhendur në dyer, i cili është unik në llojin e tij. Materialet e ndryshme të përdorura për ndërtimin ofrojnë cilësi dhe rezistencë të madhe me kalimin e kohës, duke i dhënë produktit atë prekje unike dhe të paharrueshme.
Ky bufe vjen nga një univers detajesh dhe lejon një sërë kombinimesh, emocionesh dhe zgjidhjesh që e bëjnë zonën e ndenjes më funksionale, mikpritëse dhe magjepsëse. një propozim i plotë dhe vazhdimisht në zhvillim.

Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë duke përdorur formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro