Made in Italy

Bufe në Mdf të Bardhë me Këllëf Xhami dhe Bazë Plinte Prodhuar në Itali - Kisha

  • Made in Italy
  • Kod: KISHA
Lekë 431,430 Lekë 479,366 -10%
çmimi i mëparshëm: Lekë 479,366
Material Mdf
Koha e dërgimit 7/8 javë pune
Gjatësia (cm) 300
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 75

Bufe moderne në MDF me llak mat Prodhuar në Itali.

Bofoni i dhomës së ndenjes me strukturë MDF të bardhë mat me llak, i përbërë nga 2 dyer me dyer   të cilat garantojnë funksionalitet dhe praktike të madhe. Kutia e xhamit dhe bazamenti janë të përfshira. Ky produkt është plot shije dhe dizajn falë përfundimeve të tij elegante dhe të rafinuara.   Materialet e ndryshme të përdorura për ndërtimin ofrojnë cilësi dhe rezistencë të madhe me kalimin e kohës, duke i dhënë produktit atë prekje unike dhe të paharrueshme.
Ky bufe vjen nga një univers detajesh dhe lejon një sërë kombinimesh, emocionesh dhe zgjidhjesh që e bëjnë zonën e ndenjes më funksionale, mikpritëse dhe magjepsëse. një propozim i plotë dhe vazhdimisht në zhvillim.

Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë duke përdorur formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro