Made in Italy

Bofoni i dhomës së ndenjes në Mdf me mbështetje 2 këmbë Prodhuar në Itali - Rosalba

  • Made in Italy
  • Kod: ROSALBA1
Lekë 407,568 Lekë 509,460 -20%
Material mdf, dru i fortë dhe blloqe lisi me nyje
Koha e dërgimit 30/40 ditë pune
Gjatësia (cm) 120
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 135

Bofoni i dhomës së ndenjes nga MDF dhe dru i fortë, 4 dyer dhe rafte praktike Prodhuar në Itali.

Bufe dhome ndenje komplet e prodhuar ne Itali e perbere nga nje baze me 2 kembe hekuri ne perfundim nikeli , guaske ne perfundim me qymyr mdf , mbrapa prej druri te ngurte e kompletuar me 4 dyer ne blloqe lisi me nyje me finiture lisi country me rafte te brendshem ne mdf . Përdorimi i materialeve të thjeshta por rezistente e shndërron këtë produkt në një mobilje me shkathtësi të madhe dhe një pamje tërheqëse dhe interesante .

Ky komplement dekorativ elegant për ambientin e ndenjes ofron funksionalitet të madh, si dhe një estetikë magjepsëse dhe tejet avangarde , duke u dëshmuar të jetë zgjidhja ideale e arredimit për ata që kërkojnë një mobilje elegante dhe praktike në të njëjtën kohë. Një dizajn i gjithanshëm dhe origjinal i konceptuar për të ushtruar përdorime të ndryshme brenda zonave të ndryshme të shtëpisë, duke kompletuar mobiljet në mënyrë ekskluzive sipas shijeve dhe nevojave tuaja.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro