Made in Italy

Bufe dhome ndenje Struktura mdf dhe druri solid 4 dyer Prodhuar ne Itali - Rosalba

  • Made in Italy
  • Kod: ROSALBA
lek 421.989,49 lek 496.458,22 -15%
Material mdf, blloqe druri dhe hiri
Koha e dërgimit 30/40 ditë pune
Gjatësia (cm) 120
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 135

Bofoni i dhomës së ndenjes me strukturë në mdf dhe dru solid Prodhuar në Itali.

Bofoni i dhomës së ndenjes tërësisht i prodhuar në Itali i përbërë nga një bazë me 4 këmbë hekuri në finiturë qymyrguri , guaskë në mdf me finiturë qymyrguri dhe mbrapa në dru solid e kompletuar me 4 dyer në blloqe hiri të njollosur me 4 rafte në mdf . Përdorimi i materialeve të thjeshta por rezistente e shndërron këtë produkt në një mobilje me shkathtësi të madhe dhe një pamje tërheqëse dhe interesante .

Ky komplement dekorativ elegant për zonën e ndenjes ofron funksionalitet të madh, si dhe një estetikë magjepsëse dhe tejet avangarde , duke u dëshmuar të jetë zgjidhja ideale e arredimit për ata që kërkojnë një mobilje elegante dhe praktike në të njëjtën kohë. Një dizajn i gjithanshëm dhe origjinal i konceptuar për të ushtruar përdorime të ndryshme brenda zonave të ndryshme të shtëpisë, duke kompletuar mobiljet në mënyrë ekskluzive sipas shijeve dhe nevojave tuaja.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në