Made in Italy

Bordi i dhomës së ndenjes nga Mdf dhe Dru i Ngurtë me 2 ose 3 Dyer Prodhuar në Itali - Dhoma

 • Made in Italy
 • Kod: CHAMBER
lek 280.534,94 lek 330.041,10 -15%
Material mdf, blloqe druri dhe hiri
Koha e dërgimit 30/40 ditë pune

Bofoni i dhomës së ndenjes me strukturë mdf dhe mbështetëse prej druri të fortë Prodhuar në Itali.

Dollapi i dhomës së ndenjes me Baza 4-këmbëshe në hekur me fije thëngjilli, strukturë mdf me finiturë qymyrguri me mbështetëse prej druri të ngurtë, e kompletuar me dyer dërrase me njolla hiri . Është bërë në Itali duke përdorur punime cilësore dhe materiale të kombinuara me shijen e rafinuar të një dizajni bashkëkohor. Ky bufe është i disponueshëm në dy madhësi të ndryshme me dy dhe tre rafte të brendshëm në MDF .

Ky komplement dekorativ elegant për zonën e ndenjes ofron funksionalitet të madh, si dhe një estetikë magjepsëse dhe tejet avangarde , duke u dëshmuar të jetë zgjidhja ideale e arredimit për ata që kërkojnë një mobilje elegante dhe praktike në të njëjtën kohë. Një dizajn i gjithanshëm dhe origjinal i konceptuar për të ushtruar përdorime të ndryshme brenda zonave të ndryshme të shtëpisë, duke kompletuar mobiljet në mënyrë ekskluzive sipas shijeve dhe nevojave tuaja.

Madhësitë e disponueshme:
 • L 180 x P 54 x H 75 cm (3 dyer);
 • L 120 x P 54 x H 75 cm (2 dyer).
Përfundimet në dispozicion:
 • bazament qymyr druri, guaskë sablé qymyr druri dhe dyer hiri;
 • bazament qymyr druri, guaskë qymyr druri sablé dhe dyer prej lisi fshati.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në