Made in Italy

Bordea e dhomës së ndenjes në dru bredhi të veshur me rimeso Prodhuar në Itali - Salerno

  • Made in Italy
  • Kod: SALERNO5
lek 294.978,97 lek 368.723,71 -20%
Material druri, çeliku
Koha e dërgimit 30/45 ditë pune
Gjatësia (cm) 60
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 160

Prodhuar në Itali bufe druri i dhomës së ndenjes

Bufeja e dhomës së ndenjes e bërë tërësisht nga blloqe prej bredhi me trashësi 18 mm e veshur me rimeso brenda dhe jashtë me arre Canaletto të lyer me finiturë arre Canaletto. Paneli i pasmë i përforcuar dhe i përfunduar. Dyer me hapje shtytëse dhe tërheqëse . Baza është prej çeliku me këmbë të rregullueshme.
Ky komplement dekorativ elegant për zonën e ndenjes ofron funksionalitet të madh si dhe një estetikë magjepsëse dhe të përjetshme , duke u dëshmuar të jetë zgjidhja ideale e arredimit për ata që kërkojnë një mobilje elegante dhe praktike në të njëjtën kohë. Një dizajn i gjithanshëm dhe origjinal i krijuar për të pasur përdorime të ndryshme brenda zonave të ndryshme të shtëpisë, duke kompletuar arredimin në një mënyrë ekskluzive bazuar në shijet dhe nevojat tuaja.

Dimensionet:
  • gjatësia: 60 cm
  • thellësia: 50 cm
  • lartësia: 160 cm
NB: Përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion sipas kërkesës.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë