Made in Italy

Bufe druri me dyer hapëse me shtytje Prodhuar në Itali - Salerno

  • Made in Italy
  • Kod: SALERNO4
lek 411.494,34 lek 514.367,93 -20%
Material druri, çeliku
Koha e dërgimit 30/45 ditë pune
Gjatësia (cm) 120
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 160

Prodhuar në Itali bufe druri i dhomës së ndenjes

Bofoni i dhomës së ndenjes i bërë tërësisht nga blloqe bredhi me trashësi 18 mm të rimeso brenda dhe jashtë në arrë Canaletto të lyer në fundin e arrës Canaletto. Paneli i pasmë i përforcuar dhe i përfunduar. Dyer me hapje shtytëse dhe tërheqëse . Baza është në çelik shampanjë me këmbë të rregullueshme.
Ky komplement dekorativ elegant për zonën e ndenjes ofron funksionalitet të madh si dhe një estetikë magjepsëse dhe të përjetshme , duke u dëshmuar të jetë zgjidhja ideale e arredimit për ata që kërkojnë një mobilje elegante dhe praktike në të njëjtën kohë. Një dizajn i gjithanshëm dhe origjinal i krijuar për të pasur përdorime të ndryshme brenda zonave të ndryshme të shtëpisë, duke kompletuar arredimin në një mënyrë ekskluzive bazuar në shijet dhe nevojat tuaja.

Dimensionet:
  • gjatësia: 120 cm
  • thellësia: 50 cm
  • lartësia: 160 cm
NB: Përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion sipas kërkesës.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë