Made in Italy

Bordi i dhomës së ndenjes në Mdf me llak dhe qelq Mat, Prodhuar në Itali - Ninetta

  • Made in Italy
  • Kod: NINETTA
Lekë 484,516 Lekë 538,351 -10%
çmimi i mëparshëm: Lekë 538,351
Material Mdf dhe xhami
Koha e dërgimit 7/8 javë pune
Gjatësia (cm) 240
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 75

Bofoni i dhomës së ndenjes nga MDF dhe këmbë xhami Prodhuar në Itali.

Bufe moderne me strukturë MDF me llak mat gri alpaka e përbërë nga 2 dyer rrëshqitëse koplanare   të cilat garantojnë funksionalitet dhe prakticitet të madh dhe me këmbë xhami që ofrojnë shumë stabilitet. Ky produkt është plot shije dhe dizajn falë përfundimeve të tij elegante dhe të rafinuara dhe dekorimit të pjesshëm me reliev të derës që e bën atë unik në llojin e vet. Materialet e ndryshme të përdorura për ndërtimin ofrojnë cilësi dhe rezistencë të madhe me kalimin e kohës, duke i dhënë produktit atë prekje unike dhe të paharrueshme.
Ky bufe vjen nga një univers detajesh dhe lejon një sërë kombinimesh, emocionesh dhe zgjidhjesh që e bëjnë zonën e ndenjes më funksionale, mikpritëse dhe magjepsëse. një propozim i plotë dhe vazhdimisht në zhvillim.

Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro