Made in Italy

Bufe druri me 3 dyer me buzë të pjerrët dhe majë qeramike - Mondolfo

 • Made in Italy
 • Kod: MONDOLFO
Lekë 366,768 Lekë 458,460 -20%
Material mdf, dru solid dhe qeramike
Koha e dërgimit 30 ditë pune
Gjatësia (cm) 210
Thellësia (cm) 52
Lartësia (cm) 75

Bufe mdf me 3 dyer me buzë të pjerrët dhe majë qeramike me shkëlqim prodhim Italie.

Ky bufe për dhomën e ndenjes ka një dizajn të punuar tërësisht me mdf të llakuar me finiturë metalike antracit me 3 dyer të llakuara dhe 3 rafte të brendshëm në xham të temperuar transparent.
E veçanta e komplementit jepet nga profili i pjerrët i skajit të dyerve të drurit të ngurtë dhe nga pjesa e sipërme me shkëlqim qeramike e disponueshme në përfundime të ndryshme.
Dizajni i përftuar kështu nga kombinimi i disa elementeve dhe materialeve, përshkruan një formë ekskluzive të derës që luan me prirjet, duke krijuar efekte të këndshme tredimensionale, të realizuara me mjeshtëri dhe rigorozitet formal.

Përfundimet e disponueshme për pjesën e sipërme prej qeramike:
 • noir desir me shkëlqim
 • shkëlqyes me vena të bardha statutare
 • krem me diamant me shkëlqim
 • gur gri i lëmuar
 • flori me shkëlqim
 • perandori me shkëlqim
Zgjedhja e materialeve dhe proceseve gjithnjë e më të qëndrueshme të kombinuara me një shije të rafinuar dhe lineare i jep jetë një dizajni bashkëkohor dhe me përvojë të cilësisë së lartë tërësisht Prodhuar në Itali .

NB: përfundime të tjera janë të disponueshme për strukturën dhe pjesa e sipërme mund të bëhet gjithashtu në qeramikë të errët. Na kontaktoni për një ofertë falas duke përdorur formularin e duhur.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro