Made in Italy

Bordi i dhomës së ndenjes me 3 dyer mdf të llakuar me veshje të printuara me ekran - Saronno

 • Made in Italy
 • Kod: SARONNO
lek 359.599,96 lek 423.058,77 -15%
Material mdf dhe dru i rimeso
Koha e dërgimit 30 ditë pune
Gjatësia (cm) 176
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 76

Komfeti në mdf të llakuar me 3 dyer me inlays të stampuar me ekran, dizajn Italian.

Ky bufe për dhomën e ndenjes ka një strukturë të bërë tërësisht nga mdf me llak me 3 dyer të rimesuara me veshje të stampuara me ekran dhe 3 rafte të brendshëm në xham të temperuar transparent.
E veçanta e aksesorit të arredimit jepet nga linjat që konvergojnë në pikat e jashtme duke formuar një efekt optik ekskluziv , për një dizajn që duket si një pikturë abstrakte shumë karakterizuese.

Përfundimet e futjes:
 • zezak i mbuluar me mëndafsh
 • lisi natyral i mbështjellë me mëndafsh
Zgjedhja e materialeve dhe proceseve gjithnjë e më të qëndrueshme të kombinuara me një shije të rafinuar dhe lineare i jep jetë një dizajni bashkëkohor dhe me përvojë të cilësisë së lartë tërësisht Prodhuar në Itali .

NB: përfundime të tjera janë të disponueshme për strukturën. Na kontaktoni për një ofertë falas duke përdorur formularin e duhur.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në