Made in Italy

Bufe Moderne me Dyer Mdf të Mbuluara në Pasqyrë Prodhuar në Itali - Morgana

  • Made in Italy
  • Kod: MORGANA1
lek 163.598,64 lek 204.498,31 -20%
Material Melamine, mdf dhe xhami
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 180
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 80

Bufe moderne në melamine dhe mdf me futje xhami Made in Italy.

Bofoni i dhomës së ndenjes me strukturë melamine , 3 dyer MDF me një raft praktik secila brenda, të pasuruar me inserte elegante në xhami me efekt pasqyre dhe bazament ose këmbë në metal të lyer me ngjyrë të zezë . I krijuar përmes një procesi prodhimi Made in Italy me lëndë të para cilësore , ky element i mrekullueshëm dekorativ dhe funksional për ambientin e ndenjes karakterizohet nga një dizajn i thjeshtë dhe thelbësor i pasuruar nga loja e paparë e linjave dhe formave gjeometrike që zhvillohet në të tre dyert.

Ideale për organizimin e objekteve të ndryshme brenda ambientit të shtëpisë, ky bufe është projektuar për përdorime të ndryshme dhe zona të ndryshme të shtëpisë dhe është gjerësisht i personalizueshëm falë kombinimeve të mrekullueshme të ngjyrave të propozuara dhe tre varianteve të ofruara për bazën. kështu për të luajtur me imagjinatën dhe për të krijuar zgjidhjen perfekte të arredimit që mund të kombinojë funksionalitetin , dizajnin dhe elegancën .

Përfundimet në dispozicion :
  • strukturë gri pëllumb me futje pasqyre bronzi;
  • strukturë antraciti me futje pasqyre të tymosur.
Opsionet e disponueshme:
  • Baza 5 këmbë;
  • Baza 2 këmbë;
  • bazë sajë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë