Çift tabakësh në dizajn modern çeliku të lakuar në të zezë ose të artë - Savona

  • Kod: SAVONA
Lekë 20,112 Lekë 25,140 -20%
Material Çeliku
Koha e dërgimit 7/14 ditë pune
Gjatësia (cm) 42/25
Thellësia (cm) 14/25

Çift tabaka me dizajn modern të bëra prej çeliku të llakuar mat.

Për t'i dhënë një personalitet secilës tryezë është e nevojshme të përdoren objekte unike me një dizajn të rafinuar dhe kjo palë tabaka pa dyshim përfaqëson zgjidhjen perfekte falë stilit jashtëzakonisht modern , të gjithanshëm dhe praktik që i dallon ato. Forma drejtkëndëshe dhe gjashtëkëndore e kombinuar me strukturën "zig zag" lejon marrjen e dy produkteve shumë funksionale në gjendje të mbështesin në mënyrë të përkryer objektet më të ndryshme, nga një stilolaps i thjeshtë në një vazo që arrin të japë stabilitet falë strukturës së çelikut të llakuar mat që bën 2 tabaka të forta dhe të forta me qëndrueshmëri të shkëlqyeshme dhe rezistente ndaj ujit dhe nxehtësisë, duke ju lejuar të mbroni çdo sipërfaqe nga llojet më të larmishme të dëmtimit.
Ajo që karakterizon këto objekte të mrekullueshme të dizajnit është mundësia e pozicionimit të tyre në ambiente moderne si kuzhina dhe dhoma ngrënie por edhe zyra duke i përdorur ato si tabaka reale apo edhe si elemente të thjeshtë dekorativë të aftë për t’i dhënë personalitet dhe karakter dhomës. Struktura e tyre e lehtë dhe me përmasa të vogla gjithashtu i lejon ata të zhvendosen lehtësisht dhe të ruhen edhe në hapësira të vogla. Pastrohet shpejt dhe lehtë falë përdorimit të një pëlhure të thjeshtë me lagështirë.

Matjet :
  • L 42 x P 14 cm;
  • L 25 x P 25 cm.
Ngjyrat e disponueshme :
  • e zezë;
  • ari
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro