Made in Italy

Dërrasa anësore e dhomës së ndenjes në dru dhe qelq të zi të zi, luksoze prodhuar në Itali - Senese

  • Made in Italy
  • Kod: SENESE
lek 522.332,52 lek 614.508,85 -15%
Material qelqi dhe druri
Koha e dërgimit 4 javë pune
Gjatësia (cm) 207
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 74

Dërrasë anësore për dhomën e ndenjes në dru të zi të llakuar dhe xham të tymosur pasqyre prodhuar në Itali.

Ky dollap për dhomën e ndenjes karakterizohet nga dizajni i tij origjinal që bëhet protagonist i shtëpisë.
Bërë me një strukturë dhe këmbë në dru të zi të llakuar me mat , efekti i pasqyrës jepet falë veshjes së xhamit me pasqyra konkave dhe konvekse. Në fakt, përfundimi i pasqyrës së tymosur e bën atë elegant dhe të sofistikuar, duke i dhënë një mjeshtëri dhe mikpritje mjedisit.
Punuar me dorë në Itali me materiale me cilësi të lartë.

Ky material elegant do të bëhet protagonist i mjedisit, në një ndërthurje të traditës artizanale italiane dhe inovacionit modern dhe bashkëkohor.
Xhami përfaqëson një nga materialet më fisnike dhe më të lashta, pasi është i aftë të ruajë përsosmërinë e tij të pandryshuar me kalimin e kohës, si dhe të jetë ekologjik dhe magjepsës.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në