Made in Italy

Dërrasa anësore e dhomës së ndenjes në xham të tymosur dhe mermer me cilësi të lartë prodhuar në Itali - Leonarda

 • Made in Italy
 • Kod: LEONARDA1
lek 759.104,85 lek 893.064,53 -15%
Material qelqi dhe mermeri
Koha e dërgimit 3 javë pune
Gjatësia (cm) 110
Thellësia (cm) 46
Lartësia (cm) 130

Njësia e magazinimit në xham të tymosur dhe mermer të kuq ose jeshil të prodhuar në Itali.

Ky dollap i ulët për dhomën e ndenjes është bërë nga xhami i tymosur i disponueshëm në dy përfundime të ndryshme të krehura, bronzi ose të zezë, për profilin e derës rrëshqitëse, dorezës dhe këmbëve me lartësi 20 cm.
Pjesa e sipërme elegante në mermer të kuq të gjelbër ose arabesk të Guatemalës kompleton modelin luksoz dhe elegant të dollapit, të pajisur me 2 rafte të brendshme prej 104 x 42 cm në xham të tymosur.
Komplementi është punuar me dorë në Itali me materiale me cilësi të lartë.

Përfundon në dispozicion:
 • jeshile me mermer guatemalë dhe strukturë e zezë e krehur
 • maja e kuqe mermeri arabesk dhe struktura prej bronzi e krehur
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në