Made in Italy

Dërrasa anësore e dhomës së ndenjes në xham të tymosur dhe mermer të gjelbër ose të kuq me luksoz, Leonarda

 • Made in Italy
 • Kod: LEONARDA
lek 828.114,06 lek 974.251,84 -15%
Material qelqi dhe mermeri
Koha e dërgimit 4 javë pune

Dërrasë anësore në xham të tymosur dhe mermer të kuq ose jeshil, me cilësi të lartë prodhuar në Itali.

Ky dollap i ulët për dhomën e ndenjes është bërë nga xhami i tymosur, i disponueshëm në dy gjatësi dhe dy përfundime të ndryshme të krehura, bronzi ose të zezë, për profilin e derës rrëshqitëse, dorezës dhe këmbëve me lartësi 20 cm.
Pjesa e sipërme elegante në mermer të kuq të gjelbër ose arabesk të Guatemalës kompleton modelin luksoz dhe elegant të bufe, të zbukuruar me një sistem ndriçimi LED nën bazën, i cili mund të funksionojë me telekomandë.
Komplementi është punuar me dorë në Itali me materiale me cilësi të lartë.

Madhësitë e disponueshme:
 • L 200 x P 46 x H 70 cm
 • L 240 x P 46 x H 70 cm
Përfundon në dispozicion:
 • jeshile me mermer guatemalë dhe strukturë e zezë e krehur
 • maja e kuqe mermeri arabesk dhe struktura prej bronzi e krehur
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në