Made in Italy

Dërrasë anësore prej druri me efekt mermeri Gres Top, me cilësi të lartë prodhuar në Itali - Wonka

 • Made in Italy
 • Kod: WONKA
lek 380.104,81 lek 475.131,01 -20%
Material Prodhime guri dhe dru
Koha e dërgimit 5 javë pune
Gjatësia (cm) 180
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 75

Dërrasë anësore me strukturë druri dhe detaje në prodhim gresi me efekt mermeri, një artikull luksoz Prodhuar në Itali.

Made moderne në Itali bufe në dorë shkrirë slats hirit me fund arre pasuruar nga maja e sipërme dhe detajet bërë nga prodhim gresi mermeri. Struktura e brendshme në vend të kësaj ka një shtresë melamine me rafte xhami praktike ideale për organizimin e objekteve më të larmishme në një mënyrë optimale.
Linjat klasike dhe thelbësore përzihen me përfundime elegante dhe të rafinuara për t'i dhënë jetë një orendi me një shpirt modern të aftë për të furnizuar dhoma ngrënie, dhoma ndenjeje apo edhe kuzhina me një shije bashkëkohore me personalitet. Gresi sjell ndërmend një ide të sofistikuar dhe të stilit të lartë pasuruar edhe më shumë nga madhështia e drurit, duke arritur kështu të revolucionarizojë stilin dhe pamjen e dhomës dhe duke tërhequr çdo vëmendje.

Madhësia : L 180 x P 50 x H 75 cm

Përfundon në dispozicion :
 • gri e shurdhër;
 • Statujë e errët;
 • Pulpis kafe e mat;
 • Statuja e lëmuar;
 • Marquinia e zezë me shkëlqim;
 • Noar me shkëlqim Sahara;
 • Calacatta me shkëlqim;
 • Glossy Fior di bosco;
 • Gem Rose e lëmuar;
 • Amazonite jeshile me shkëlqim.
NB : struktura e dollapit është gjithashtu e disponueshme në variante të ndryshme hiri.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vlerësim duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Gresi paraqitet si përgjigje ndaj nevojave aktuale të arkitekturës dhe dizajnit, falë karakteristikave të tij teknike:
 • Rezistenca ndaj kimikateve
 • Rezistenca ndaj njollave
 • Rezistenca ndaj goditjeve termike
 • Qëndrueshmëria e ngjyrës në dritë
 • Rezistenca ndaj ngricës
 • Rezistence ndaj ndikimit
 • Rezistenca ndaj gërvishtjeve
 • E riciklueshme
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë