Made in Italy

Dërrasa luksoze në Gres me strukturë në dru dhe MDF prodhuar në Itali - Kunea

 • Made in Italy
 • Kod: CUNEA
lek 398.015,51 lek 497.519,39 -20%
Material Prodhime guri dhe dru
Koha e dërgimit 5 javë pune
Gjatësia (cm) 180
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 75

Dizenjoni dollap me strukturë druri dhe detaje në prodhim gresi me efekt mermeri, produkt me cilësi të lartë Made in Italy.

Moderne e prodhuar në Itali dollapë me pllaka druri hiri me fund të hirtë të lyer me arrë dore të pasuruar nga një derë dhe majë në gresi me efekt mermeri të lëmuar dhe 2 dyer në MDF . Struktura e brendshme është bërë nga melamina dhe është e plotë me rafte xhami .
Stili i tij sjell ndërmend linjat dhe format klasike të rishikuara në një çelës bashkëkohor falë përdorimit të materialeve dhe përfundimeve të afta për t'i dhënë jetë një aksesori mobilimi plotësisht inovativ me një karakter të fortë dhe mbresëlënës. Veçantia e tij përfaqësohet nga kombinimet e zgjedhura të ngjyrave që i japin mjedisit një prekje origjinale dhe krijuese që mund ta bëjë dollapin një kombinim perfekt të funksionalitetit dhe dizajnit .

Madhësia : L 180 x P 50 x H 75 cm

Përfundon në dispozicion :
 • Sahara noir me dyer të zeza;
 • Calacatta me dyer të bardha;
 • Fior di bosco me dyer gri pëllumbi;
 • Trëndafili i çmuar me dyer të gjelbërta;
 • Amazonite jeshile me dyer jeshile.
NB : struktura e dollapit është gjithashtu e disponueshme në variante të ndryshme hiri.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vlerësim duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Gresi paraqitet si përgjigje ndaj nevojave aktuale të arkitekturës dhe dizajnit, falë karakteristikave të tij teknike:
 • Rezistenca ndaj kimikateve
 • Rezistenca ndaj njollave
 • Rezistenca ndaj goditjeve termike
 • Qëndrueshmëria e ngjyrës në dritë
 • Rezistenca ndaj ngricës
 • Rezistence ndaj ndikimit
 • Rezistenca ndaj gërvishtjeve
 • E riciklueshme
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë