Made in Italy

Dërrasë e varur në mur në dru të bardhë dhe syze të pasqyruara - Senese

  • Made in Italy
  • Kod: SENESE2
lek 517.262,63 lek 608.544,26 -15%
Material qelqi dhe druri
Koha e dërgimit 4 javë pune
Gjatësia (cm) 207
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 54

Bufe e varur për dhomën e ndenjes në dru të bardhë të llakuar dhe xham të pasqyruar të prodhuar në Itali.

Ky dollap i varur për dhomën e ndenjes karakterizohet nga dizajni i tij origjinal që bëhet protagonist i shtëpisë.
E bërë me një strukturë druri të errët të llakuar të bardhë , efekti i pasqyrës është total falë veshjes dhe pjesës së sipërme të qelqit të pasqyruar konkave dhe konvekse e bën atë elegante dhe të sofistikuar, duke i dhënë një mjeshtëri dhe mikpritje mjedisit.
Punuar me dorë në Itali me materiale me cilësi të lartë.

Ky material elegant do të bëhet protagonist i mjedisit, në një ndërthurje të traditës artizanale italiane dhe inovacionit modern dhe bashkëkohor.
Xhami përfaqëson një nga materialet më fisnike dhe më të lashta, pasi është i aftë të ruajë përsosmërinë e tij të pandryshuar me kalimin e kohës, si dhe të jetë ekologjik dhe magjepsës.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në