Made in Italy

Dërrasa anësore në Dru Ekologjik, Qelq dhe Metal për Sallon Luksoz 4-Door - Bruno

 • Made in Italy
 • Eco Design
 • Kod: BRUNO1
lek 321.508,51 lek 378.245,30 -15%
Material druri ekologjik
Koha e dërgimit 30-45 ditë pune
Gjatësia (cm) 180
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 75.6

Tavolinë për dhomën e ndenjes me 4 dyer në dru ekologjik dhe xham të dizajnuar të prodhuar në Itali.

Ky bufe për dhomën e ndenjes ka një strukturë të bërë me llak me ngjyrë terra, me dyert e jashtme prej druri në përfundimin Terra të llakuar me ngjyrë Rombo, me një motiv të mbushur me tegela 22 mm, dhe dyer qendrore në xham transparent dhe kornizë të djegur. Baza rezistente është prej metali të djegur dhe pjesa e sipërme ka një trashësi prej 12 mm. Brenda ndarjeve të dyerve, të cilat mund të hapen me një sistem shtytje dhe tërheqje, ka rafte në xham të bronztë.
Një aksesor mobilues funksional dhe i rafinuar për zonën e ndenjes, me një stil thelbësor dhe bashkëkohor.

Panelet e përdorura janë ekskluzivisht të fisnikuara ekologjike , me qëllim që t'i kushtojnë vëmendje çështjeve mjedisore. Eko-paneli është një produkt industrial i bërë përmes përdorimit të materialit të drurit të ricikluar, duke shmangur prerjen e pemëve të reja. Procesi i prodhimit zhvillohet në përputhje të plotë me rregulloret mjedisore në fuqi.

Shtë një mobilie e krijuar në bazë të vlerave artizanale , për të arritur përsosmërinë dhe cilësinë e lartë tipike të Made in Italy, ku idetë dhe kultura novatore ndërthuren në favor të optimizimit të proceseve dhe vëmendjes ndaj detajeve. Kështu lind një mobilje funksionale dhe e rafinuar për zonën e banimit,

Bufe është një ideal dhe pjesë krijuese e mobiljeve, të dobishme për zbukurues e hapësirës dhe zgjerimin e mjedisit. Eleganca dhe stili janë të kombinuara me funksionalitetin e këtij produkti, i cili nëse është e nevojshme mund të bëhet një bufe ose kabinet televiziv, duke rikthyer komoditetin dhe elegancën.

NB: Çdo element është pjesë e një sistemi modular dhe modular për të krijuar zgjidhje të personalizuara. Zbuloni gamën e gjerë të ngjyrave dhe përfundimeve dhe proceseve speciale të disponueshme për të përmbushur çdo nevojë: na kontaktoni duke plotësuar formularin e duhur.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në