Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Design Cube Paperweight në mermer Saten White Carrara Made in Italy - Qubo

Kod: QUBO
lek 28.829,28 lek 43.243,91 -33%

madein_italy

- +
Material
mermer
Koha e dërgimit
7-10 ditë pune për produktin në magazinë / 4 javë për produkte jo në magazinë
Gjatësia (cm)
20
Thellësia (cm)
20
Lartësia (cm)
20
Viadurini Living

Dizajnimi i peshës së kubit në letër në mermer të bardhë Carrara me saten Made in Italy

Peshë kubike e bërë nga mermeri i bardhë Carrara . Shtë një pjesë unike në atë që secili bllok i mermerit të përdorur ndryshon nga të tjerët përsa i përket venave dhe hijeve falë mjeshtërisë së profesionistëve të specializuar në përpunimin e mermerit.
Mermeri i bardhë Carrara i përdorur për krijimin e këtyre produkteve furnizohet nga gurore Poggio Silvestre, një burim i mermerit me cilësi të lartë i klasifikuar që nga shekulli i kaluar.
Objekt perfekt për t’i dhënë hijeshi çdo sipërfaqe të shtëpisë që menaxhon për të kombinuar funksionalitetin dhe përsosjen.

Për pastrim : mos përdorni limon ose uthull, pastroni vetëm me ujë dhe sapun natyral (siç është sapuni i Marsejës), mos e vendosni në makinë larëse enësh.

Produkte të shikuara së fundmi