Made in Italy

Designer mashtrim murash Moda nga Aldo Bernardi, produkt i punuar me dorë

  • Made in Italy
  • Kod: FASCIA2
lek 91.597,10
Koha e dërgimit 14 ditë pune * koha e dorëzimit mund të jetë më e gjatë nëse artikulli nuk është në dispozicion në depo.
Ky artikull nuk mund të shitet në SHBA.
Modeli prej muri modelues nga Aldo Bernardi, i bërë prej bakri të vjetëruar dhe metakrilate.

Foleja G24d-3
Fuqia 26 W
Pesha 2880 gr
IP 54
Llamba nuk përfshihet
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në