Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn i rrumbullakët Bordi i Prerjes së Mermerit të Bardhë Carrara Prodhuar në Itali - Masha

Kod: MASHA2
lek 18.418,71 lek 26.154,55 -30%

madein_italy

- +
Material
Mermer
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Gjatësia (cm)
30
Thellësia (cm)
30
Lartësia (cm)
2
Viadurini Kitchen

Pllaka prerëse e rrumbullakët në mermer të bardhë Carrara e modelit Made in Italy.

Kjo tabelë prerëse karakterizohet nga linja të thjeshta dhe një dizajn modern që e bëjnë atë ideal për t'i dhënë një prekje të rafinuar kuzhinave me një shije minimale dhe elegante. I punuar me dorë në Itali , ky produkt është bërë tërësisht prej mermeri të bardhë të çmuar Carrara i përbërë nga një sfond i bardhë uniform dhe homogjen me sipërmarrje gri të imët, dhe gjithashtu ka një vrimë praktike për ta varur atë dhe për të optimizuar kështu hapësirën.
Falë materialeve me cilësi të lartë dhe proceseve të përdorura, mjeshtrit ekspertë që prodhojnë këtë pllakë prerëse sigurojnë një produkt përfundimtar të rafinuar dhe të rafinuar të aftë për të krijuar një atmosferë të sofistikuar dhe mikpritëse në çdo kuzhinë ose dhomë ngrënie.

Masa: diametër 30 x H 2 cm
Shënim : Meqenëse është një produkt i bërë me dorë, secili artikull duhet të konsiderohet si një copë unike dhe ekskluzive, e ndryshme nga të tjerat. Hijet dhe venat e mermerit janë gjithmonë të ndryshme dhe varen nga blloku i gurit natyror që përdoret. Për këtë, mund të ketë ndryshime nga fotoja e treguar.

Produkte të shikuara së fundmi