Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajni karrige shtëpie / e jashtme në polipropileni të bërë në Itali, Peia

Kod: PEIA
lek 16.716,97 lek 24.925,31 -33%

madein_italy

- +
Masat
L 48 x P 47 x H 85 cm altezza seduta 46 cm
Koha e dërgimit
3-4 javë
Materiali i guaskës
polypropylene
Materiali bazë
polypropylene
Viadurini Living
Karrige moderne në natyrë / shtëpie në polipropileni me ngjyrë, Peia
Peia është karrige në natyrë / shtëpie e stakueshme e karakterizuar nga një dizajn modern dhe vetëmohues.

Prodhuar me polipropilen dhe është në dispozicion në shtatë ngjyra të ndryshme:
- e bardhë mat;
- pëllumb breshke mat;
- arrë mat;
- mustardë mat;
- blu mat;
- e kuqe mat;
- e zezë mat.

NB: Edhe nëse është i përshtatshëm për një përdorim të jashtëm, është më mirë t'i mbani ato nën një tendë.

Produkte të shikuara së fundmi