Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Llambë murale bronzi e bërë në Itali - Acelum Aldo Bernardi

Kod: ACELUM
lek 59.760,68

madein_italy

- +
Material
tunxh
Koha e dërgimit
14 ditë pune
Prizë dhe lloji i rrymës
LED 10 W
Indeksi i mbrojtjes (IP)
65
Shkalla e mbrojtjes
III
Furnizimi me energji elektrike dhe moduli LED
Lumen LED i zbehtë: 1020 CRI (indeksi i kromatizmit):> 90; kohëzgjatja 40000 H
Ngjyra LED
3000 ° K bardhë e ngrohtë
Masat e llambës
L 255 x P 140 x H 85 mm
Masa rozetë
L 120 x P 50 mm
Aldo Bernardi

Llambë muri dizajni Rustic në bronz antik, Acelum nga Aldo Bernardi, i bërë në Itali.

Referencat fshatar dhe industriale karakterizojnë hartimin e kësaj pajisjeje. Easilyshtë lehtësisht e rregullueshme për 180 ° në një drejtim të njëanshëm (vertikal ose horizontal), për të rregulluar rrezen e dritës sipas çdo nevoje.
Mund të instalohet ose në mur ose në tavan g. Shtë një element i përsosur për të ndriçuar arkadat, loggias, tarraca dhe kopshte, publike dhe private.

Ndriçimi është një detaj ndaj të cilit duhet të tregohet kujdes i veçantë, nëse doni të keni një kopsht të projektimit.
Pikat e dritës duhet të shkrihen me mjedisin, duke e pasuruar atë. Zgjedhja e llambave të projektimit të bëra në Itali, si Acelum, garanton cilësi, funksionalitet dhe estetikë.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies