Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Llambë muri për moderne të jashtme në bakër të bërë në Itali - Pasdedeux Aldo Bernardi

Kod: PASS1
lek 37.438,02

madein_italy

- +
Material
bakër
Ngjyrë
bronzi të errët
Koha e dërgimit
14 ditë pune
Peshë
850/2700 gr
Prizë dhe lloji i rrymës
LED 5-15 W
Indeksi i mbrojtjes (IP)
65
Shkalla e mbrojtjes
III
Furnizimi me energji elektrike dhe moduli LED
Lumen LED i zbehtë: 367/1220 CRI (indeksi i kromatikës):> 90; kohëzgjatja 50000 H
Ngjyra LED
3000 ° K bardhë e ngrohtë
Masa rozetë
Diametri i vogël: L 50 x P 50 x H 70 mm i madh: L 122 x P 122 x H 100 mm
Aldo Bernardi

Dizajn llambë murale në natyrë prej bakri, koleksioni Pasdedeux nga Aldo Bernardi, i bërë në Itali.

Ndriçimi është një detaj ndaj të cilit duhet të tregohet kujdes i veçantë, nëse doni të keni një kopsht të projektimit. Pikat e dritës duhet të shkrihen me mjedisin, duke e pasuruar atë. Zgjedhja e llambave të projektimit të bëra në Itali, si Pasdedeux, garanton cilësi, funksionalitet dhe estetikë. Ky artikull është i matur, ai ka një pamje thelbësore, por pa kujdes. Isshtë bërë nga bakri me një bronz të veçantë të errët dhe është i pajisur me një zhurmë.

Madhësitë e disponueshme:
  • Diffuser: Ø 120 mm lavanje e sheshtë dhe e mbyllur;
  • Diffuser: Ø 130 mm konveks dhe louvre e mbyllur;
  • Diffuser: Ø 130 mm louvre konveks me hapje;
  • Diffuser: Ø 250 mm lavanje e sheshtë dhe e mbyllur;
  • Diffuser: 2 222 mm konveks dhe louvre e mbyllur;
  • Diffuser: 222 mm louvre konveks me hapje.

Drita e murit prodhon një ndriçim të këndshëm indirekt dhe të shpërndarë. Mund të përdoret për të ndriçuar tarracat, kopshtet, hyrjet ... si publike ashtu edhe private.
NB: Llamba nuk furnizohen.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies