Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Sallon Artisan Garden me Strukturë Hekuri Prodhuar në Itali - Lisotto

Kod: LISOTTO
lek 753.627,18 lek 1.130.490,61 -33%

madein_italy

- +
Material
Hekuri, pëlhura dhe travertina
Koha e dërgimit
4 javë pune
Gjatësia (cm)
172/86/100
Thellësia (cm)
85/85/50
Lartësia (cm)
105/105/44
Viadurini in the Garden

Salloni i lyer me kopsht hekuri me jastëkë të punuar me dorë në Itali.

Përbërja e dhomës së ndenjes në natyrë e kompletuar me divan, kolltuk dhe tavolinë kafeje prodhuar në Itali me strukturë hekuri të lyer me grafit, jastekë vendesh dhe mbrapa në ekru dhe pëlhurë teknike me vija dhe tavolinë kafeje në travertin . Një ide arreduese që përfaqëson ekuilibrin perfekt midis forcës dhe lehtësisë estetike, duke ju lejuar të revolucionarizoni çdo hapësirë të jashtme duke e pasuruar atë me një prekje ekskluzive dhe të rafinuar . Detaji origjinal i jastëkave me vija përshtatet në mënyrë të përsosur me shpirtin klasik të strukturave prej hekuri, duke krijuar një përbërje me një shije bashkëkohore, ideale për të shijuar ditë të mrekullueshme me diell në relaksim total.
Veçori e secilit element është galvanizimi i veçantë i nxehtë i cili garanton rezistencën e hekurit për dekada dhe për këtë arsye rezistencë të shkëlqyeshme ndaj çdo agjenti gërryes, duke marrë kështu një produkt funksional, të qëndrueshëm dhe me cilësi të lartë . Jastëkët e sediljes dhe pjesës së pasme i japin secilit element të dhomës së ndenjes rehati optimale duke rritur vlerën dhe vlerën e tij falë zbukurimeve, formave, profileve dhe jorganizimit me vëmendje në detaje për një produkt të stilit të lartë .

Matjet :
  • divan: W 172 x D 85 x H 105 cm;
  • kolltuk: W 86 x D 85 x H 105 cm;
  • tavolinë kafeje: L 100 x P 50 x H 44 cm.
NB : struktura e elementeve, si dhe jastëkët e sediljes dhe pjesës së pasme janë në dispozicion në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vlerësim duke përdorur formularin "Kërkoni informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi