Made in Italy

Aksesorët e Zjarrit në Çelik me Ngjyrë Prodhuar në Itali 4 Copë - Rachel

 • Made in Italy
 • Kod: RACHEL1
lek 13.096,22 lek 15.407,32 -15%
Material Çeliku
Koha e dërgimit 10 ditë pune - në dispozicion nga fundi i gushtit
Gjatësia (cm) 18
Thellësia (cm) 30
Lartësia (cm) 60

Mjete fireplace në çelik me ngjyrë Prodhuar në Itali, 4 copë.

Aksesorët e oxhakut prej çeliku të veshur me pluhur me bojë jo toksike me cilësi të lartë, të prodhuara tërësisht në Itali . Kjo pjesë e mobiljeve është e domosdoshme për t'u kombinuar me mbajtësen e trungut pasi është e pajisur me katër lloje të ndryshme mjetesh të dobishme për mirëmbajtjen e zjarrit dhe pastrimin e oxhakut: një pincë , një lopatë , një pirg dhe një fshesë . Dizajni i tij modern dhe elegant rrit bukurinë e oxhakut dhe mobilimin e dhomës në të cilën ndodhet, falë linjave të tij gjeometrike dhe harmonike të cilat e lejojnë atë të përdoret në mjedise të ndryshme për të dhënë një prekje origjinaliteti .

Ngjyrat e disponueshme :
 • E kuqe;
 • E bardhë;
 • Gri.
Çdo defekt i homogjenitetit të përfundimit në pjesët e përkuljes dhe prerjes duhet të konsiderohen si efekte normale të ciklit të prodhimit.

NB : artikulli është në dispozicion në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin "Kërko informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në