Made in Italy

Bofoni i dhomës së ndenjes me 2 dyer në finiture nikel Prodhuar në Itali - Ulles

  • Made in Italy
  • Kod: ULLES
Lekë 269,609 Lekë 337,011 -20%
Material MDF, druri dhe hekuri
Koha e dërgimit 30/40 ditë pune
Gjatësia (cm) 120
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 75

Bofe dhome ndenje me 2 dyer Prodhuar ne Itali

Bofoni i dhomës së ndenjes i bërë me guaskë ngjyrë qymyri, rafte dhe dyer të brendshme me MDF me fije nikel, panel i pasëm me kompensatë dhe këmbë hekuri me fije nikel , tërësisht Prodhuar në Itali.
Produkti është pjesë e linjës së re të produkteve moderne të prodhuara me respekt për natyrën. Ky bufe elegant karakterizohet nga funksionaliteti dhe cilësia e lartë e mjeshtërisë italiane.
Një dizajn i gjithanshëm dhe origjinal i krijuar për të pasur përdorime të ndryshme brenda zonave të ndryshme të shtëpisë, duke kompletuar arredimin në një mënyrë ekskluzive bazuar në shijet dhe nevojat tuaja.

Masat:
  • gjatësia 120 x thellësia 54 x lartësia 75 cm (2 dyer) - trupi: 120x54x60 cm
  • lartësia e bazës së përparme 15 cm
  • lartësia e bazës së pasme 15 cm
NB: Përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion sipas kërkesës.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro