Made in Italy

Bofoni i dhomës së ndenjes me 4 dyer në dekorime të ndryshme Prodhuar në Itali - Heidi

 • Made in Italy
 • Kod: HEIDI
Lekë 459,098 Lekë 573,872 -20%
Material MDF, dru dhe hekur
Koha e dërgimit 30/40 ditë pune
Gjatësia (cm) 240
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 75

Bofe dhome ndenje me 4 dyer Prodhuar ne Itali

Bufe dhome ndenje e punuar me guaske MDF dhe kembe hekuri ne dy perfundime te ndryshme, rafte te brendshem ne MDF, mbeshtetese nga kompensate , totalisht Prodhuar ne Itali.
Produkti është pjesë e linjës së re të produkteve moderne të prodhuara me respekt për natyrën. Ky bufe elegant karakterizohet nga funksionaliteti dhe cilësia e lartë e mjeshtërisë italiane.
Një dizajn i gjithanshëm dhe origjinal i krijuar për të pasur përdorime të ndryshme brenda zonave të ndryshme të shtëpisë, duke kompletuar arredimin në një mënyrë ekskluzive bazuar në shijet dhe nevojat tuaja.

Masat:
 • gjatësia 240
 • thellësia 54
 • lartësia 75 cm
 • trupi: 240x54x60 cm
 • lartësia e bazës së përparme 15 cm
 • lartësia e bazës së pasme 15 cm
Përfundimet e disponueshme:
 • dyer me drite floriri, trupi dhe bazamenti me qymyr
 • dyer nga nikel, trup dhe bazament nikel
NB: Përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion sipas kërkesës.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro