Made in Italy

Bookend mermeri modern i bardhë Carrara i bërë në Itali - Tria

  • Made in Italy
  • Kod: TRIA
lek 22.209,98 lek 26.129,38 -15%
Material mermer
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune për produktin në magazinë / 4 javë për produkte jo në magazinë
Gjatësia (cm) 8
Thellësia (cm) 20
Lartësia (cm) 20

Libra me dizajn trekëndëshi në mermer të bardhë saten Carrara Prodhuar në Itali.

Pesha e letrës trekëndësh që kombinon funksionalitetin dhe elegancën në të njëjtën kohë. Bërë prej mermeri të bardhë Carrara . Isshtë një copë unike pasi çdo bllok mermeri i përdorur ndryshon nga të tjerët për venat dhe nuancat.
Prodhuar përmes mjeshtërisë së profesionistëve të specializuar në përpunimin e mermerit.
Mermeri i bardhë Carrara i furnizuar sigurohet nga gurorja Poggio Silvestre, një burim i mermerit të cilësisë së parë të klasifikuar që nga shekulli i kaluar, i cili i jep mermerit një pamje origjinale dhe moderne.

Duke qenë një artikull unik i punuar me dorë nga artizanët italianë, i specializuar për breza në përpunimin e mermerit, ndryshimet e lehta të formës, ngjyrës dhe madhësisë do të konsiderohen një garanci e një krijimi artizanal .
Mirëmbajtja : mos përdorni limon, uthull ose detergjentë gërryes. Pastroni vetëm me ujë dhe sapun natyral (siç është sapuni Marsejë) dhe një leckë e butë.
Isshtë një gur natyral që tenton të njolloset, por kjo është pjesë e veshjes natyrale të produktit.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në