Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Çadër kopshti 300x400 cm në alumin të bardhë ose antracit - Lapillo

Kod: LAPILLO2
lek 513.814,06 lek 642.820,76 -20%

madein_italy

- +
Material
alumini
Koha e dërgimit
30 ditë pune
Gjatësia (cm)
300
Thellësia (cm)
400
Lartësia (cm)
e hapur: 290, e mbyllur: 340
Viadurini in the Garden

Parasol me shtyllë anësore për kopsht në alumin me 8 brinjë, me cilësi të lartë prodhuar në Itali.

Dizajni i veçantë i kësaj ombrellë kopshti lejon që krahu të ngjitet nga poshtë në vend të sipër në kanavacën akrilike ekru, duke i dhënë forcë dhe rezistencë më të madhe ombrellës.
Bërë prej alumini me shtyllë anësore në dy përfundime dhe 8 pllaka, karakterizohet nga tërheqja, anim dhe kthyeshëm , i aftë të rrotullohet në vetvete në 360 °.
Lehtësia e përdorimit e bën atë ideal për çdo kontekst: mbyllet vertikalisht duke kryer një veprim të vetëm, duke përdorur një çikrik specifik.
Përfshihet baza e peshës 101 x 85 cm.

Përfundimet e disponueshme për strukturën:
  • E bardhe
  • antracit
NB: çakëlli nuk është përfshirë. Ne rekomandojmë një peshë prej 130 kg.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi