Divan modern në natyrë Sabinas nga Vondom, i bërë me polietileni

  • Kod: SABINASDIV
lek 212.562,88
Material polietileni
Masat 206x91x104 cm
Koha e dërgimit 3 jave
Peshë 40 kg
Divan në natyrë moderne Koleksioni Sabinas nga Vondom, dizajner Javier Mariscal
Koleksioni Sabinas by Vondom, me mungesën e linjave gjeometrike, frymëzohet nga format e lëngshme që gjenden në natyrë. Format e këtyre produkteve ju kujtojnë dunat e shkretëtirës dhe kthesat e trupit të femrës. Ky koleksion dëshiron të krijojë një miqësi me përdoruesin, duke tejkaluar kështu qëllimin e thjeshtë të përdorimit. Projektuesi i tij është Javier Mariscal, i cili në të gjitha punimet e tij varion nga arkitektura te piktura përmes skulpturës dhe grafikës. Divani i jashtëm Sabinas është perfekt për zbukurimin e ambientit të jashtëm me një stil dhe dizajn unik. Vijat mordibe, sinustive dhe me mungesë të gjeometrisë. Materiali i përdorur është polietileni, ky material është i përshtatshëm për hapësira të jashtme, pasi është rezistent ndaj goditjeve, rrezeve UV dhe ndryshimeve klimatike.
Produkti është në dispozicion në ngjyrat e mëposhtme: e bardhë, e zezë, bronz, çelik, antracit, fëstëk, vjollcë, ecr ec, taupe, ngjyrë bezhë, e kuqe, kaki, marine, portokalli dhe akull
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në