Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan në natyrë moderne i bërë me rrëshirë polietileni, Blow by Vondom

Kod: BLOWDIVAN
lek 136.153,25
- +
Material
polietileni
Masat
200x79x76 cm
Koha e dërgimit
3 jave
Peshë
40 kg
Vondom
Divan kopsht Koleksion goditje nga Vondom, në polietileni
Koleksioni Blow u krijua nga stilisti italian Stefano Giovannoni. Kjo linjë buron nga dëshira për të zhvilluar një familje të re produktesh në harmoni me familjen Jastëk por të ndryshme për nga lloji. Goditja lind nga ideja e jastëkut të fryrë, duke ofruar llojin më tradicional të kolltukut dhe divanit me mbështetëse. Komoditeti dhe karakteri material i saj lejojnë përdorimin e tij si në hapësira të brendshme ashtu edhe në hapësira të jashtme. Divan i kopshtit është perfekt për zbukurimin e hapësirave të jashtme. Prodhuar me linja të buta dhe të lakuara, është bërë nga polietileni: një material rezistent ndaj ndikimit dhe ndryshimeve klimatike.
Në dispozicion në ngjyrat e mëposhtme: e bardhë, e zezë, akull, çelik, antracit, bronz, ecr ec, ngjyrë bezhë, taupe, fëstëk, vjollcë, marine, e kuqe, kaki dhe portokalli.
Përveç kësaj, jastëkët mund të blihen, të papërfshira në çmim. Na kontaktoni për një vlerësim!

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi