Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan në natyrë me dizajn modern Frame nga Vondom, në rrëshirë polietileni

Kod: FRAMEDIVAN
lek 219.579,51
- +
Material
polietileni
Masat
180x82x80 cm
Koha e dërgimit
3 jave
Peshë
31.5 Kg
Vondom
Divan modern në natyrë Koleksion kornizë nga Vondom, stilist Ramòn Esteve
Koleksioni Frame, i projektuar nga Ramòn Esteve, rrjedh nga gjenerata e formave të qeta dhe të përjetshme që përdorin strukturën si gjeometri elementare. Mundësitë e pafundme të ofruara nga materiali që përdor teknologji të përparuar ishte motivi për të eksploruar kufijtë. Seksioni Frame është i larmishëm, duke krijuar elemente të lehtësisë vizuale ndërsa është akoma përfundimtar dhe rezistent. Lehtësia e pjesëve dhe natyra e grumbulluar e disa, të tilla si karriget dhe kolltuqet, e bëjnë rregullimin e shpërndarjes së tyre më të lehtë dhe më të përshtatshëm.
Divan i jashtëm është bërë nga polietileni, një material rezistent ndaj goditjeve dhe ndryshimeve klimatike, karakteristika që e bëjnë produktin perfekt për çdo lloj mjedisi.
Në dispozicion në ngjyrat e mëposhtme: e bardhë, e zezë, akull, çelik, fëstëk, e kuqe, portokalli, kaki, marinë, kumbull, taupe, ngjyrë bezhë.

Ju gjithashtu mund të blini jastëkë, të pa përfshirë në çmim. Na kontaktoni për një vlerësim të çmimeve!

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi