Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan në natyrë me dizajn modern Ufo nga Vondom në rrëshirë polietileni

Kod: UFODIVAN
lek 148.014,33
- +
Material
polietileni
Masat
230x102x57 cm
Koha e dërgimit
3 jave
Peshë
40 kg
Vondom
Divan në natyrë Koleksion Ufo nga Vondom, dizajn modern
Koleksioni Ufo karakterizohet nga kundërshtimi i formave negative dhe pozitive. Kjo qasje krijuese ka krijuar një linjë monolite, fluide dhe skulpturore. Artikujt e tij ju lejojnë të krijoni kombinime të ndryshme lehtësisht të adaptueshme në hapësirat e jashtme falë materialeve elegante dhe rezistente. Ngjyrat, diapazoni i përfundimeve dhe ndriçimi i brendshëm zgjerojnë mundësitë e krijimit të mjediseve të ndryshme.
Divan i kopshtit ka një dizajn modern dhe është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për hapësirat e jashtme. Materiali i përdorur është polietileni, rezistent ndaj goditjeve dhe rrezeve UV.
Produkti është i disponueshëm në ngjyrat e mëposhtme: e bardhë, e zezë, bronz, çelik, antracit, fëstëk, kumbull, ngjyrë bezhë, e errët, taupe, kaki, marine, e kuqe, portokalli dhe akull.

Ju gjithashtu mund të blini jastëkë, të pa përfshirë në çmim. Na kontaktoni për një vlerësim të çmimeve!

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi