Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan modern për kopsht Pezzettina nga Vondom, i bërë me polietileni

Kod: PEZZETTINADIV
lek 330.415,83
- +
Material
polietileni
Masat
200x88x81 cm
Koha e dërgimit
3 jave
Peshë
48.5 Kg
Vondom
Divan për kopsht Koleksioni Pezzettina nga Vondom, Archirivolto Design
Koleksioni Pezzettina, i projektuar nga Archirivolto Design, është frymëzuar nga natyra që materializohet në produkte origjinale dhe forma të lëngshme. Ky koleksion përdor një koncept krijues larg konceptit klasik të gjeometrisë, duke rikrijuar konceptin dhe marrëdhënien antike me Nënë Natyrën në mënyrë që të krijojë një ekuilibër në shtëpitë tona midis natyrës dhe teknologjisë.
Divani i jashtëm ka linja të sinuktuara dhe elegante, materiali i përdorur është rrëshira polietileni që e bën objektin rezistent ndaj goditjeve, rrezeve UV dhe ndryshimeve klimatike.
E disponueshme në ngjyrat e mëposhtme: e bardhë, e zezë, bronz, çelik, antracit, fëstëk, kumbull, bezhë, errët, taupe, kaki, marinë, akull, e kuqe dhe portokalli.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi