Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan në natyrë me dizajn modern Solid nga Vondom, në polipropilen, 4 copë

Kod: SOLIDDIVAN
lek 269.216,64
- +
Material
polipropileni
Masat
180x80x80 cm
Koha e dërgimit
3 jave
Peshë
130,2 Kg
Vondom
Divan në natyrë Koleksion i ngurtë nga Vondom, stilist Stefano Giovannoni
Koleksioni Solid by Vondom u dizenjua nga dy dizajnerët italianë Stefano Giovannoni. Kjo linjë, megjithëse ka objekte të lehta, ofron qëndrueshmëri falë prerjes gjeometrike të përcaktuar mirë, sikur të ishte gdhendur në gur. Koleksion funksional falë shkathtësisë dhe dizajnit të tij.
Divan i ngurtë në natyrë është bërë nga polipropileni me aditivë minerale, të cilët e bëjnë objektin rezistent ndaj goditjeve dhe rrezeve UV.
Në dispozicion në ngjyrat e mëposhtme: e bardhë, e zezë, ecr ec, e kuqe, bronzi.

Ju gjithashtu mund të blini jastëkë, të pa përfshirë në çmim. Na kontaktoni për një vlerësim të çmimeve!

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi