Divan për kopsht Jut nga Vondom, në rrëshirë polietileni, dizajn modern

  • Kod: JUTDIVANO
lek 131.819,12
Material polietileni
Masat 180x80x80 cm
Koha e dërgimit 3 jave
Peshë 40 kg
Divan në natyrë Koleksion jut nga Vondom, në rrëshirë polietileni
Koleksioni Jut by Vondom është krijuar për hapësira të jashtme dhe të brendshme. Linjat me forma të pastra dhe drejtvizore, pasqyrojnë frymëzimin mineral dhe përsosjen e teknikës së tyre që krijon produkte të papara për mobiljet në natyrë. Ergonomia, funksionaliteti dhe ekologjia janë karakteristika të tjera kryesore të Jut. Materiali inovativ dhe i riciklueshëm kujdeset për kërkesat maksimale të tregut për të garantuar një përdorim afatgjatë në mbështetje të kushteve më ekstreme atmosferike duke ruajtur ngjyrat e tyre gjatë gjithë jetës së tyre.
Divan linear dhe modern është bërë nga rrëshirë polietileni rezistente ndaj rrezeve UV dhe goditjeve.
E disponueshme në ngjyrat e mëposhtme: e bardhë, e zezë, bronz, çelik, antracit, fëstëk, kumbull, bezhë, errët, taupe, kaki, marinë, akull, e kuqe dhe portokalli.

Ju gjithashtu mund të blini jastëkë, të pa përfshirë në çmim. Na kontaktoni për një vlerësim të çmimeve!
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë