Made in Italy

Bordea e lartë prej druri me bazë metalike Prodhuar në Itali - Berta

 • Made in Italy
 • Kod: BERTA1
lek 381.781,79 lek 449.155,04 -15%
Material Druri
Koha e dërgimit 30 ditë pune

Bufe moderne e lartë me bazë druri dhe metali me dyer Made in Italy.

Ky bufe është krijuar për të qenë një mobilje ekskluzive e krijuar për dashamirët e dizajnit modern dhe luksoz , perfekt për organizimin dhe optimizimin e hapësirave brenda zonës së ndenjes së shtëpisë tuaj.

Baza në metal të llakuar , hapja e dyerve me brazdë të lyer në të njëjtën ngjyrë e bëjnë këtë bufe një copë unike dhe ekskluzive.
Dizajni elegant dhe modern , i kombinuar me madhështinë e drurit e bën atë një pjesë të përsosur për t'u bërë pika qendrore e çdo ambienti.

Ky bufe është krijuar me kujdes dhe pasion për të festuar veçantinë dhe fuqinë e natyrës, i bërë nga mjeshtrit ekspertë italianë në sektorin Made in Italy .

Unike:
Dorëzohet me certifikatë autenticiteti, e cila vërteton llojin e drurit të përdorur dhe origjinën.

Përfundo:
 • Dru lisi me nyje.
KARAKTERISTIKAT
 • Hapja e derës me brazdë të lyer në të njëjtën ngjyrë si bazamenti metalik.
 • Baza në metal të llakuar
 • Arrë me nyje
PËRMASIONET E DISPOZUESHME: PËRBËRJA
 • 240X60X78H 8 KOMPAJE + 4 RAFTE + 4 DERI
 • 180X60X78H 6 KOMPARIME + 3 RAFTE + 3 DERI

NB: Ofrohen përfundime të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në