Made in Italy

Bufe druri me 3 dyer me baze kristali te temperuar Prodhuar ne Itali - Soraya

 • Made in Italy
 • Kod: SORAYA
lek 491.146,76 lek 577.819,71 -15%
Material Druri
Koha e dërgimit 30 ditë pune

Bufe moderne prej druri dhe bazë në xhami të temperuar Prodhuar në Itali.

Ky bufe është krijuar për të qenë një mobilje ekskluzive e krijuar për dashamirët e dizajnit modern dhe luksoz , perfekt për organizimin dhe optimizimin e hapësirave brenda ambienteve të banimit të shtëpisë tuaj.
Ky komplement është bërë vetëm nga druri i lisit me nyje .
Ky bufe është krijuar me kujdes dhe pasion për të festuar veçantinë dhe fuqinë e natyrës, i bërë nga mjeshtrit ekspertë italianë në sektorin Made in Italy .

Unike:
Dorëzohet me certifikatë autenticiteti, e cila vërteton llojin e drurit të përdorur dhe origjinën.

KARAKTERISTIKAT:
 • Hapja me prerje 45° në pjesën e sipërme të derës.
 • Bazë në xhami 15 mm shumë të pastër.
Përfundimi i sipërm:
 • Top HPL me efekt mermeri në ngjyrë Çimento Gri
MADHËSITË DHE PËRBËRJA E DISPONUESHME:
 • 180X50X78H 6 KOMPARIME + 3 RAFTE + 3 DERI
 • 240X50X78H 8 KOMPAJE + 4 RAFTE + 4 DERI

NB: Ofrohen përfundime të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në