Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Countertop me një vrimë dhe lavamanin e mureve në Capri me ngjyrë qeramike

Kod: CAPRILAV
lek 41.962,32 lek 62.993,31 -33%

madein_italy

- +
Material
qeramike
Masat
L 60 x P 53 x H 21,5 cm
Koha e dërgimit
3 javë për të bardha me shkëlqim / 4-5 javë për ngjyrat e tjera
Viadurini Bathroom
Seria Capri përfshin lavamanë elegante me një dizajn të rreptë dhe thelbësor , të disponueshëm në countertop me versione të ndryshme dhe futje muri për funksionalitetin maksimal. Të gjitha të dizajnuara dhe të planifikuara për të rikrijuar një zonë banjosh të projektuar me forma të pazakonta dhe dekorative që mbajnë praktikën thelbësore në të njëjtën kohë.

Prodhimi është bërë plotësisht në Itali , duke ndjekur një standard të rreptë cilësie me një hulumtim të kujdesshëm mbi materialin, siç është porcelani i qelqtë . Ky lloj i veçantë i qeramikës me xham të gatuar në 1200 ° posedon karakteristika që e bëjnë atë veçanërisht të indikuar për prodhimin e lavamanëve. Isshtë rezistent ndaj acidit, nxehtësisë, gungave dhe gërvishtjeve dhe nuk zbehet jashtë orarit. Alsoshtë gjithashtu higjenik dhe i lehtë për tu pastruar .

Rregulloni lavamanin duke zgjedhur nga ngjyrat e ndryshme të propozuara .
Ngjyrat e disponueshme:
  • e bardhë mat;
  • shkëlqim të bardhë;
  • e zezë mat;
  • e zezë me shkëlqim;
  • gray;
  • Kastor;
  • toupe;
  • gri perla.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi