Made in Italy

Dërrasa anësore e dhomës së ndenjes në dru ekologjik me sirtarë luksoze - Serris

 • Made in Italy
 • Eco Design
 • Kod: SERRIS1
lek 499.859,84 lek 629.604,13 -21%
Material druri ekologjik
Koha e dërgimit 30-45 ditë pune
Gjatësia (cm) 240
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 76,40

Tavolinë për dhomën e ndenjes me 4 dyer dhe 2 sirtarë në dru ekologjike dhe doreza groove, të prodhuara në Itali.

Ky bufe për dhomën e ndenjes ka një strukturë të bërë në llak karamel mat, me 4 dyer në llak karamel mat dhe doreza të integruara të zakonit dhe 2 sirtarë në hirin Cuoio.
Baza rezistente është prej metali të djegur dhe brenda ndarjeve të dyerve ka rafte në xham të bronztë. Një aksesor mobilues funksional dhe i rafinuar për zonën e ndenjes, me një stil thelbësor dhe bashkëkohor.

Panelet e përdorura janë ekskluzivisht të fisnikuara ekologjike , me qëllim që t'i kushtojnë vëmendje çështjeve mjedisore. Eko-paneli është një produkt industrial i bërë përmes përdorimit të materialit të drurit të ricikluar, duke shmangur prerjen e pemëve të reja. Procesi i prodhimit zhvillohet në përputhje të plotë me rregulloret mjedisore në fuqi.

Shtë një mobilie e krijuar në bazë të vlerave artizanale , për të arritur përsosmërinë dhe cilësinë e lartë tipike të Made in Italy, ku idetë dhe kultura novatore ndërthuren në favor të optimizimit të proceseve dhe vëmendjes ndaj detajeve. Kështu lind një mobilje funksionale dhe e rafinuar për zonën e banimit,

Bufe është një ideal dhe pjesë krijuese e mobiljeve, të dobishme për zbukurues e hapësirës dhe zgjerimin e mjedisit. Eleganca dhe stili janë të kombinuara me funksionalitetin e këtij produkti, i cili nëse është e nevojshme mund të bëhet një bufe ose kabinet televiziv, duke rikthyer komoditetin dhe elegancën.

NB: Çdo element është pjesë e një sistemi modular dhe modular për të krijuar zgjidhje të personalizuara. Zbuloni gamën e gjerë të ngjyrave dhe përfundimeve dhe proceseve speciale të disponueshme për të përmbushur çdo nevojë: na kontaktoni duke plotësuar formularin e duhur.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në