Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Design Chaise Longue në natyrë në metal dhe pëlhura të bëra në Itali - Selia

Kod: SELIACHAISELONGUE
lek 254.664,39 lek 331.113,54 -23%

madein_italy

- +
Material
Metal dhe pëlhurë
Koha e dërgimit
15/20 ditë pune
Gjatësia (cm)
190
Thellësia (cm)
90
Lartësia (cm)
60
Viadurini in the Garden

Dizenjimi i një tende të çelikut në natyrë në metal dhe pëlhurë akrilike e ngjyrosur 100% Made in Italy.

Longue me shinanatyrë të prodhuar në Itali me materiale të papërpunuara të zgjedhura që garantojnë një produkt përfundimtar me cilësi të lartë. Karakterizohet nga një dizajn midis futuristic dhe retro për të krijuar një produkt unik dhe inovativ, Longue shigjeta është ideale për të dy ambientet në ambiente të jashtme dhe të brendshme dhe gjithashtu përfshin një kapës / shtrëngues praktik dhe të rehatshëm në të njëjtin përfundim si produkti.
Struktura e saj e brendshme është bërë prej druri rezistent dhe përfshin një mbushje të mbyllur me pëlhurë akrilike në natyrë 100% të lyer të përdorur pikërisht për rezistencën e saj ndaj agjentëve atmosferikë , njollave, mykut dhe rrezet UV. Këmbët në vend të kësaj janë bërë prej metali të pikturuar me pluhur termosetting në një përfundim mat.

Ngjyrat e sediljes :
  • të bardhë;
  • gri;
  • ecru;
  • mole;
  • black;
  • blu e lehte;
  • nenexhik jeshil;
  • kuqe.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi